Kvesti‎ > ‎

Atrast Scroll of Emperor

Priesteriene Sebina Deviasā

Kad Jūs esat sasnieguši 150. līmeni, ejiet pie Priesterienes Sebina's uz Devias, lai noklausītos stāstu par "Scroll of Emperor". Jums būs jāsamaksā 1 miljons zen Priesterienei par šo stāstu.

Kā sacījis Muren, pirmais MU imperātors, "Scroll of Emperor" ir manīts Lost Tower, Atlans un Dungeon apkārtnē.

Leģendas vēsta, ka Vīstoklis satur diženu spēku, un jebkurš, kurš lasīs no šī vīstokļa, varēs saņemt šo spēku. Kad esat atraduši vīstokli, ejiet pie Priesterienes, kura Jums palīdzēs vīstokļa spēka atraisīšanā.

Kamēr Jūs jūtat kā Vīstokļa spēks plūst caur Jums, Priesteriene izklāsta stāstu par mieru, kuru atnesa imperātora Muren'a valdība. Vēsturisks imperātora Muren'a ieraksts satur piemiņu par mieru caur Muren'a triumfu pār visiem līderiem.Trīs Mu dārgumi

Muren bija viens no trijiem varoņiem, kuri novērsa Sekneum'a invāzijas cilvēku izraisīto haosu.

Kad impērija tika apvienota, cilvēki deva zvērestu par lojalitāti imperātoram. Lai pierādītu šo lojalitātes zvērestu, ciltis piedāvāja trīs dārgumus.

Broken Sword piedāvāja tumšie bruņinieki kā viņu drošsirdības, lojalitātes un uzplaukuma simbolu. Tear of Elf piedāvāja elfi kā viņu zvēresta apliecinājumu par vēlmi nostiprināt attiecības starp elfiem un cilvēkiem. Soul of Wizard piedāvāja tumšie burvji kā zvēresta apliecinājumu par vēlmi attīstīt viņu spēku impērijas miera un brīvības labā. Priesteriene var Jums palīdzēt izpildīt šo kvestu, ja Jūs viņai samaksāsiet 2 miljonus zen par sagādātajām neērtībām. Pēc tam viņa Jums liks atrast vienu no trijiem dārgumiem, atkarībā no tā, no kuras cilts Jūs esat.


  

Atgrieziet dārgumu pie priesterienes, lai pabeigtu šo kvestu. Kad pabeigsiet kvestu, Jūs kļusiet par: Blade Knight, Soul Master vai Muse Elf.
Comments