Kvesti‎ > ‎

Atrast Ring of Honor


Marlons Deviasā, Noriā, Atlansā un Lorenciā


Leģendārā dārglieta "Ring of Honor", kuru reiz velkājis pirmais imperators Muren's, ir izpaudusi savu klātbūtni mūsu zemēs. Ikviens, kura īpašumā ir "Ring of Honor", saņem Murena svētību. Klīst runas, ka viņu var atrast tuksnešos aiz jūras.


Parunājiet ar Marlonu, kurš parādīsies Deviasā, Lorenciā, Noriā vai Atlansā. Viņš Jums pastāstīs vairāk par gredzenu, kad būsiet iedevuši viņam dāvanu 3 miljonu Zen apmērā.

Atgriezieties pie Marlona, kad esat atraduši Ring of Honor, lai pabeigtu Jūsu pārtapšanu par vienu no MU kontinenta avangardiem. Blade Knighti, kuri tiecas pēc varenāka spēka, parunājiet ar Marlonu vēlreiz pēc tam, kad būsiet pabeiguši šo kvestu.

Blade Knightiem piemīt spēks, kuru tikai viņi ir spējīgi kontrolēt. Spēja apvienot viņu tehnikas, ir padarījusi šos bruņiniekus ekstremāli spēcīgus un neviena cita cilts nestāv tiem klāt.


"Dark Stone'' nāk no tuksnešiem. Tas izaicina Blade Knightus turpināt viņu cilts mantojumu un tiekties pēc šīs prasmes.

Viens no cilšu mantojuma glabātājiem, Marlons, aicina Jūs uzsākt šo kvestu. Viņš pieprasa 3 miljonus Zen kā Jūsu apņemšanās simbolu. Atnesiet viņam Dark Stone un jūs atklāsiet īsto Blade Knight spēku.
Comments