Events‎ > ‎

Blood Castle

Viens no stiprākajiem MU kontinenta kareivjiem, Sargenģelis, ir slepeni novērojis zemes, kuras viņš ir nosolījies aizsargāt. Jūtot Kunduna tuvošanos, sargenģelis ir sācis atvairīt visus monstrus, kuri cenšas iebrukt MU kontinentā. Bet, ak vai, mūsu sargenģelis nespēj mūžam tos atvairīt vienatnē.

Kunduna armija ir iebrukusi viņa pilī un pārspējusi Sargengeļa spēkus. Ievainotais un briesmās nokļuvušais Sargenģelis sauc palīgā MU kareivjus, lai tie palīdzētu viņam tikt galā ar šo briesmīgo situāciju. Nespējot izsaukt savus spēkus bez Dievišķā Sargenģeļa Ieroča (Divine Weapon of Archangel), viņš ir lūdzis Jūs izsisties caur šobrīd pārpildīto pili un atgūt viņa ieroci.Cīnieties uz tilta un iegūstiet ieeju pilī. Esiet pirmais, kurš atgūst Dievišķo Sargenģeļa Ieroci, atgrieziet to viņam un kvests būs pabeigts. Pateicoties Cloak of Invisibility, Jūs varēsiet nokļūt pilī. Vai Jūs būsiet spējīgs izcīnīt pili un atgūt to, kas ir vajadzīgs bez bailēm?

Kad esiet veiksmīgi izveidojis Cloak of Invisibility, Jūs to varat izmantot, lai iekļūtu Blood Castle. Lai izveidotu Cloak of Invisibility, Jums jāapvieno vienāda līmeņa Scroll of Archangel un Blood Bone.

Jums būs vajadzīgs apmetnis (cloak), kurš atbilst Blood Castle līmenim, kurā Jūs iekļūsiet.

Kā iegūt Blood Castle ieeju

Jums būs jāizveido Cloak of Invisibility, izmantojot Scroll of Archangel, Blood Bone un haosa akmeni. Tikai vienāda līmeņa mantas var tikt apvienotas, lai izveidotu Cloak of Invisibility.

Vajadzīgās mantas : 

Blood Bone
Scroll of Archangel
Jewel of Chaos

Blood Castle ir iedalīts līmeņu ierobežojumos


Blood Castle līmenis
 Līmeņu ierobežojums (-20 līmeņi priekš MG un DL)
 +1 15-80 
 +2 81-130 
 +3131-180
 +4181-230
 +5231-280
 +6281-330
 +7331-400
 +8Mastering lvl

Blood Castle noteikumi
  • Teleportēšanās komanda strādās Blood Castle laikā
  • Vienā Blood Castle līmenī maksimālais personāžu skaits ir 10
  • Nomirstot Blood Castle, Jūs nezaudēsiet pieredzi, zen vai mantas
  • Specifiskas maģijas var tikt izmantotas Blood Castle drošajā zonā (Attack/Defense buff, heal, soul barrier, swell life)
Atlīdzība

Visi biedri, kuri ir party ar spēlētāju, kurš iznīcinājis Kristāla Statuju, saņem Box of Kundun atbilstoši Blood Castle līmenim:

Blood Castle līmenisBox of Kundun
 +1 BoK + 1
 +2 BoK + 1
 +3 BoK + 2
 +4 BoK + 2
 +5 BoK + 3
 +6 BoK + 3
 +7 BoK + 4
 +8 BoK + 5

Comments